LoveBrands Medical. Nowa specjalistyczna marka na rynku marketingowym i komunikacyjnym.

LoveBrands Relations ma w dziedzinie zdrowia ogromne doświadczenie. Od lat współpracuje zarówno z instytucjami działającymi w ochronie zdrowia, jak i firmami farmaceutycznymi oraz medycznymi. Zna potrzeby środowiska medycznego i farmaceutycznego oraz pacjentów. A teraz tworzy wspólną, ekspercką platformę, bo doskonale wie, jak ważką sprawą jest sprawny system opieki medycznej. Ma wiedzę, zbudowane relacje na rynku zdrowia, specjalistów oraz bogate doświadczenie w prowadzeniu kampanii zdrowotnych. Wyznaje zasadę, że merytoryczny dialog pomiędzy interesariuszami jest kluczem do optymalizacji systemu opieki zdrowotnej. A co za tym idzie lepszej jakości, dłuższego życia i zdrowia Polaków.

To kolejny krok w rozwoju LoveBrands Relations – tłumaczy Dorota Bieniek-Kaska, Prezes Zarządu Agencji i pomysłodawca nowej marki – to także konsekwencja w naszych postanowieniach. Od dawna byliśmy skoncentrowani na projektach dotykających zdrowia. Są one dla nas ważne zawodowo, ale także prywatnie. Pewnie dlatego jesteśmy w nich całym sercem. I to serce widać prowadzonych działaniach i kreacjach. Bo efektywne strategie marketingowe i komunikacyjne tworzymy nie tylko na podstawie doświadczenia i kompetencji, ale także na bazie osobistych, czasem trudnych doświadczeń, które stały się dla nas inspiracją zawodową i początkiem LoveBrands Medical. Przekuwamy je we wrażliwość, wiedzę i kompetencję. W najbliższych miesiącach rozpoczniemy autorskie kampanie społeczne, których jesteśmy pomysłodawcą oraz wykonawcą. To nasz wkład w rozwój edukacji zdrowotnej.

Stawiamy na partnerstwo. Możemy działać razem! Jesteś przedstawicielem organizacji pożytku publicznego? Fundacji? Stowarzyszenia? Firmy farmaceutycznej lub medycznej? Lokalnego samorządu? Chcesz zrobić coś dobrego dla zdrowia – jesteśmy do dyspozycji! LoveBrands Medical tworzą eksperci, którzy kompleksowo spojrzą na potrzeby i przygotują optymalne rozwiązania! Posiadamy bardzo zróżnicowane kompetencje. Jesteśmy zespołem ludzi z pasją, dla których zdrowie jest ważne. Zależy nam, by nasz głos wybrzmiał w dyskursie o zdrowiu publicznym – mówi Marta Domańska, Head of LoveBrands Medical

LoveBrands Medical specjalizuje się w strategicznej komunikacji w ochronie zdrowia. Bazujemy na badaniach naukowych, evidence-based marketing z wykorzystaniem autorskich, nowoczesnych narzędzi opartych na filozofii inbound marketingu. Oferta nowego brandu skierowana jest do firm farmaceutycznych, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych działających w obszarze zdrowia publicznego, w tym e-zdrowia.

Poprzez działania Public Affairs, Public Relations czy w mediach społecznościowych możemy nie tylko zwiększać świadomość zdrowotną społeczeństwa, ale przede wszystkim integrować środowiska pacjentów, lekarzy oraz decydentów, by przyspieszyć procesy wdrażania nowych rozwiązań w ochronie zdrowia. A to wszystko dzięki kompetencjom naszego zespołu ekspertów. Są wśród nich prawnicy, lekarze, farmakoekonomiści, socjolodzy, badacze, analitycy, coache, trenerzy, specjaliści od budowania programów komunikacyjnych czy edukacyjnych – dodaje Dorota Bieniek-Kaska, Prezes Zarządu LoveBrands Medical

Zdrowie to wartość nadrzędna, obecna sytuacja związana z Covid-19 jeszcze bardziej to uwypukliła. Zmiany, które nastąpiły w trakcie pandemii dotknęły każdego z nas, niektóre pozostaną z nami na dłużej – musimy nauczyć się z nimi żyć. Pandemia pokazała, że możliwe są szybkie zmiany w systemie opieki medycznej, takim przykładem jest błyskawiczny rozwój e-zdrowia, w szczególności telemedycyny. Jako eksperci z LoveBrands Medical chcemy pokazywać trendy i aktywnie uczestniczyć w tworzeniu systemu opieki medycznej w Polsce – puentuje Marta Domańska, Head of LoveBrands Medical

lovebrandsmedical zespół

Do grona ekspertów LoveBrands Medical dołączyli:

Monika Bartwicka, prawnik specjalizujący się w prawie farmaceutycznym. Łączy skutecznie wiedzę prawniczą ze znajomością rynku healthcare. Od ponad 12 lat związana z branżą farmaceutyczną. Prelegent na konferencjach i szkoleniach z zakresu prawa farmaceutycznego. Współtwórca marki Innowacyjny Szpital, współwłaściciel PML Group S.C.

Dr Sławomir Chomik, lekarz praktyk, ekspert e-zdrowia i innowacji w medycynie, wykładowca na UM w Warszawie, Partner zarządzający MedicalResearch Center, pełniącego rolę VC w ramach projektu NCBR Bridge Alfa

Mecenas Aleksander Grot, partner zarządzający kancelarii GM Legal Grot & Marcinkiewicz. Adwokat, który rozumie potrzeby biznesowe i strategiczne klientów, bo oprócz ukończenia wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jako pierwszy z polskich adwokatów uzyskał tytuł Executive MBA na University of Illinois Urbana Champaign i Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

dr n. o zdrowiu Dorota Kilańska, profesor UMed w Łodzi, niezależny ekspert, Prezes Fundacji Florencja na Rzecz Upowszechniania Cyfryzacji i Rozwoju Standardów Opieki, specjalista ds. Koordynowanej Opieki w Dziale Rozwoju Systemów Ochrony Zdrowia, członek Rady Przejrzystości AOTMiT, przewodnicząca Rady ds. e-Zdrowia w Pielęgniarstwie, członek Rady ds. Interoperacyjności w Centrum e-Zdrowia.

Marcin Olkowicz, trener, konsultant ds. rozwoju, edukator, wykładowca akademicki

Arkadiusz Pączka, zastępca Dyrektora Generalnego Pracodawców RP oraz dyrektor departamentu monitoringu legislacji, członek Rady Dialogu Społecznego, członek zespołu ds. doskonalenia regulacji gospodarczych przy Minister Rozwoju; współautor raportów dot. monitoringu przebiegu procesu legislacyjnego w Polsce i dialogu społecznego.

Agnieszka Prokopowicz, doświadczona dziennikarka telewizyjna i prasowa, specjalistka od contentu i kreacji

Wszyscy wspólnie podchodzimy do zdrowia z głową… i z sercem.

LoveBrands Medical ma dedykowaną stronę internetową www.lovebrandsmedical.pl, kanały w mediach społecznościowych, a codziennym działaniom towarzyszy claim „health thinking”.

Kontakt

LB RELATIONS SP. Z O.O.

ul. Generała Józefa Zajączka 11/C5
01-510 Warszawa
office@lovebrandsgroup.pl